Hastalar İçin

 • Sağlık Hizmetinde Şeffaflık

  Sağlık hizmetinde şu an, birçok uzmanlar için bile, bazı prosedürlerin farklı tesislerde neden 20 ya da 40 kat daha pahalı olduğunu açıklama zorluğu vardır. Bu fiyat dalgalanmaları hastaları finansal anlamda zayıflatabilir, gelecekteki sağlık masraflarını karşılayamaz veya günlük işlerini yapamaz hale getirebilir. Hastanesec.com’un amacı bu denklemden tahmin işini de kaldırarak hastaların gereken prosedürü ödeyebilecekleri ücrete göre seçmesine yardımcı olmaktır. Hastanesec.com’da, şeffaflık en önemli kriterdir.

 • Kişisel Bir Dokunuş

  Hastanesec.com’da, kullanıcılar kendilerine özgü durumlara göre uygun olan hastaneyi, istedikleri kalitede veya ödeyebilecekleri masraflarla seçebilirler. Bütün kullanıcılarımıza hizmet aldıkları sağlık kuruluşları için yorumlarını yazmaları için teşvik ediyoruz. Bize hikayelerini yazmalarını ve bu sayede aynı tedaviyi almak isteyen hastaların doğru karar verebilmesi için gerekli olan bilgiye daha kolay ulaşabilmelerini istiyoruz. Kullanıcılar yorumlarını aynı zamanda arkadaşları ve ailesi için Facebook’ta da paylaşabilirler.

 • Aldığınız Hizmeti Değerlendirin

  Hastalar değerlendirme ve yorum sistemimizi kullanarak hizmet aldıkları sağlık kuruluşunu belirli kriterler üzerinden değerlendirebilirler. Aynı zamanda hem yatan hem taburcu olan hastalar için daha kapsamlı anketler doldurarak yaşadığı tecrübeleri belirtebilirler. Bu anketler sayesinde Hastanesec.com'da geri dönüşümleri daha özel ve doğru yapmamıza yardımcı olurlar.

 • En İyi Hastaneyi Bulun

  Yeni kuruluşları sürekli sitemize ekliyoruz. Kullanıcılarımızın Türkiye'nin her yerindeki sağlık kuruluşlarını bulabilmelerini ve kendilerini en iyi hissedeceği yerden tıbbi müdahale almasını istiyoruz. Bütün tesisler yetkili ekibimiz tarafından incelenerek, kullanıcıların ve hizmet verenlerin verdiği detayların doğruluğundan emin oluruz. Kullanıcılarımızın sitede bulunan bilgilerin gerçek hastaların tecrübelerine dayanan gerçek bilgiler olduğu konusunda emin olmalarını istiyoruz.

 • Kararınızı Bildirin

  Hastanesec.com kullanıcıları sağlık kuruluşlarının bilgilerine, tahmin edilen ücretlere ve daha fazlasına ulaşabileceklerdir. Geniş çaplı arama araçları kullanarak, kullanıcılarımız fiyatı en makul ve en yüksek kaliteli hizmeti bulabileceklerdir. Yorum ve değerlendirmelere kolayca ulaşılabilir ve kuruluşları kolayca karşılaştırılabilirler.

En İyi Hastanelerden Haberiniz Olsun
Ücretsiz Üye Olun! Veya
Tekrar Hoşgeldin!
Üye değilseniz Veya